30.11.2009: iAd Producer

Image doesn't exist
Foto: Gandalf

iAd Producer nabízí jednoduché prostředí pro tvorbu a sestavení interaktivního obsahu pro iAd. Atomaticky spravuje HTML5, CSS3 a JavaScript na pozadí vaší reklamy iAd a umožňuje vám tak vytvářet hezkou a animačně bohatou reklamu na kterou je snadné klepnout.

Pokročilým vývojářům iAd Producer nabízí také sofistikovanou editaci JavaScriptu, včetně odlaďování chyb a rozšířením mechanismů, které umožňují znovu použít vlastní objekty. Po vytvoření reklamy iAd Producer pomůže s optimalzováním výkonu a s pomocí několika klepnutí můžete reklamu odslat pro certifikace na iAd síti.

Apple vypouští pro vývojáře první verzi iAd Produceru právě 22.12.2010. V současnosti je k dipsozici verze 3.1, která kromě Vizuálního designéra obsahuje také základní vzory reklam, animační nástroje a efekty. Je připravena také knihovna předdefinovaných objektů poskytujících základní prvky rozhraní jako tlačítka, posuvníky, přepínače a další. Nechybí ani podpora vrstev. Jednotlivé prvky reklamy lze umístit od Asset knihovny odkud je pak přístupná ve vlastní reklamě.

K již zmíněné možnosti pracovat s JavaScriptem na velmi vysoké úrovni, patří také možnost simulovat chování iPadu či iPhone v simulovaném okně se zařízením.Tvůrci reklamy také nabídnou možnost optimalizace kódu či kontrolou výsledného kódu.

 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License