Současný i minulý hardware Apple - Macy mini

Mac mini (konec 2012)

Mac mini (konec 2012)
Foto: Apple

Současně s uvedení nových iMaců Apple představil také inovovanou řadu Maců mini. Apple je vybavil třetí generací dvoujádrových procesorů Intel Core i5 a čtyřjádrovými Intel Core i7 (které jsou 2x rychlejší oproti předchozí generaci) a s integrovanou grafikou se zvýší výkon o 65 %. Mac mini má standardně 4 GB 1600 MHz paměti s podporou až 16 GB. Nově obsahuje čtyři USB 3.0 porty, dále Thunderbolt, HDMI, SDXC slot, Gigabitový Ehternet a FireWire 800.

Informace o produktu Mac mini (konec 2012)

 

Mac mini (léto 2010)

Mac mini (léto 2010)
Foto: Apple

Apple potichu vypustil aktualizaci Maca mini, který zahrnuje podporu pro HDMI port a umožňuje tak snadné připojení k HDTV (dříve toto spojení bylo možné pouze kombinací HDMI videa a audio výstupu, ať již z USB či audia jako takového). Zmenšili se také rozměry nejen Maca mini, ale také jeho zdroje.

Informace o produktu Mac mini (léto 2010)

 

Mac mini (konec roku 2009)

Mac mini (konec roku 2009)
Foto: Apple

Po sedmi měsících od předchozí verze Apple udělal několik drobných úprav. Zvýšil rychlost procesu na základních 2,26 GHz, základní paměť je 2 GB RAM a 160 GB pevný disk. Pro silnější uživatele je k dispozici i serverová verze, která má místo optické mechaniky druhý pevný disk. Počítač je možné objednat také s 2,53 GHz a 2,66 GHz procesorem

Informace o produktu Mac mini (konec roku 2009)

 

Mac mini (začátek roku 2009)

Mac mini (začátek roku 2009)
Foto: Apple

Po roce a půl beze změn, Apple konečně aktualizoval Mac mini v březnu 2009. Jak již bylo dlouhou dobu předpokládáno, nový Mac mini získal nVida GeForce 9400M grafickou kartu, stejnou jakou najdete v MacBooku, MacBooku Air a MacBooku Pro.

Informace o produktu Mac mini (začátek roku 2009)

 

Mac mini (léto 2007)

Mac mini (léto 2007)
Foto: Apple

Steve Jobs předvedl revizi Maců mini společně s iMacy, iLife 08 a iWork 08. Aktualizovaný model má Core2 Duo procesor, rychlejší než jeho předchůdce. Celkově se počítá s 15-25% nárůstu celkového výkonu oproti předchozímu modelu.

Informace o produktu Mac mini (léto 2007)

 
 

Důležité upozornění: Přestože bylo věnováno maximální péči tomu, aby údaje uvedené u jednotlivých modelů bylo maximálně přesné, mohla se vloudit chyba. V takovém případě použijte e-mail malenovinky (zavináč) firstnet (tečka) cz nebo emailový formulář. Pro zaručení přesnosti má každá z položek jednu z následujících ikon.

Označující, že produkt nebyl řádně revidován. Mohou se v popisech objevovat chyby jak v parametrech, tak různé překlepy či může chybět popis produktu.

Označující, že produkt byl revidován jedním uživatelem. V této fázi by měl mít produkt již hotové všechny popisky a opraveny nejzásadnější chyby.

Označujícící, že produkt byl revidován více uživateli a měl by tedy obsahovat zaručené a přesné údaje bez chyb. Záznam o produktu by tedy měl být také kompletní. Tento stav získá záznam, o kterém jeden či více uživatelů prohlásí, že je v pořádku.

 
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License