Současný i minulý hardware Apple - Macy Pro

Mac Pro (léto 2010)

Mac Pro (léto 2010)
Foto: Apple

Tento produkt nemá dosud svůj popis. Můžete jej přidat, pokud vyplníte emailový formulář zde a jako subjekt uvedete název produktu. Popisek by měl být dlouhý alespoň 1 odstavec. V ideálním případě více. Po zpracování emailu bude produkt akualizován.

Informace o produktu Mac Pro (léto 2010)

 

Mac Pro (konec roku 2009)

Mac Pro (konec roku 2009)
Foto: Apple

Apple velmi potichu aktualizoval nabídku svých počítačů Mac Pro tím, že přidal volbu pro 3,33GHz quad-core procesory a možnost získat čtyřjádrové a 8-mi jádrové modely s 2TB disky, zvýšil tak celkové množství diskového prostoru, které si uživatelé mohou pomocí build-to-order objednat.

Informace o produktu Mac Pro (konec roku 2009)

 

Mac Pro (začátek roku 2009)

Mac Pro (začátek roku 2009)
Foto: Apple

Po 14ti měsících Apple aktualizuje Mac Pro a je to opravdu velký krok kupředu. Každá konfigurace obsahuje čtyřjádrový Intel Xeon "Nehalem". Každé jádro má vlastní 256 KB Level 2 Cache a každé čtyřjádrové CPU využívá sdílenou 8MB L3 cache.

Informace o produktu Mac Pro (začátek roku 2009)

 

Mac Pro (začátek roku 2008)

Mac Pro (začátek roku 2008)
Foto: Apple

V lednu 2008 tento Mac Pro byl zrychlením předchozí verze Maca Pro. S tímto typem stroje Apple se rozhodl prodávat jednu konfiguraci s mnoha volbami BTO. Samostatný model stál 2799 dolarů a obsahoval 2 x 2,8 GHz čtyřjádrový Intel Xeon 5400 procesor (celkem 8 jader), 2 GB RAM a 320 GB pevný disk, SuperDrive a ATI Radeon HD 2600 XT s 256 MB VRAM. BTO volby obsahovaly samostatné 2,8 GHz čtyřjádro, dvoujaderný 3,0 GHz procesor nebo 3,2 GHz čtyřjaderný procesor, až 32 GB RAM a až 4 TB místa pro ukládání dat, druhý SuperDrive a různé grafické karty, AirPort Express a podpora Bluetoothu. Mac Pro byl stažen z výroby v březnu 2009, kdy jej nahradil Mac Pro (začátek roku 2009).

Informace o produktu Mac Pro (začátek roku 2008)

 

Mac Pro

Mac Pro
Foto: Apple

Apple oznámil Macy Pro na WWDC v srpnu 2006. Tento počin tak dokončil přechod Apple k procesorům Intel a nahradil tak PowerMac G5 (konec roku 2005) jako profesionálního stolního maca. Mac Pro byl postaven na dvou 64-bit, dvoujaderných Intel Xeonech 5100 "Woodcrest" procesorech, který obsahoval 128-bit Vector Engine. Skříň Mac Pro je podobná jeho PowerMac předchůdci - s vyjímkou prostoru na druhou optickou mechaniku. Jeho vnitřní část je však kompletně změněna. Xeon procesory potřebují méně odstraňování tepla než G5, takže dovolují menší chladící systém. Macy Pro mají čtyři snadno dostupné místa na pevný disk a snadný přístup k 8 RAM slotům, které dovolují až 16 GB RAM.

Informace o produktu Mac Pro

 

Důležité upozornění: Přestože bylo věnováno maximální péči tomu, aby údaje uvedené u jednotlivých modelů bylo maximálně přesné, mohla se vloudit chyba. V takovém případě použijte e-mail malenovinky (zavináč) firstnet (tečka) cz nebo emailový formulář. Pro zaručení přesnosti má každá z položek jednu z následujících ikon.

Označující, že produkt nebyl řádně revidován. Mohou se v popisech objevovat chyby jak v parametrech, tak různé překlepy či může chybět popis produktu.

Označující, že produkt byl revidován jedním uživatelem. V této fázi by měl mít produkt již hotové všechny popisky a opraveny nejzásadnější chyby.

Označujícící, že produkt byl revidován více uživateli a měl by tedy obsahovat zaručené a přesné údaje bez chyb. Záznam o produktu by tedy měl být také kompletní. Tento stav získá záznam, o kterém jeden či více uživatelů prohlásí, že je v pořádku.

 
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License