Současný i minulý hardware Apple - iPody

iPod nano (7. generace)

iPod nano (7. generace)
Foto: Apple

Nový iPod nano o velikosti kreditní karty a 5,4 mm silný je nejtenčním iPodem, který Apple kdy vyrobil. 2,5" Multi-Touch obrazovka je teměř 2x větší než u předchozí generace. Tlačítka umožňují snadno přehrávat hudbu, fotografie a videa.

Informace o produktu iPod nano (7. generace)

 

iPod nano (5. generace)

iPod nano (5. generace)
Foto: Apple

Apple iPod nano v páté generaci má hliníkový a skleněný obal, stejně jako u 4. generace, kterou nahrazuje - ale větší a kvalitnější 2,2" TFT (240x376, 204 ppi) a integrovaný mikrofon a sluchátko.

Informace o produktu iPod nano (5. generace)

 

iPod classic (konec roku 2009)

iPod classic (konec roku 2009)
Foto: Apple

Tento iPod classic byl na trh uveden v září 2009 a nahradil předchozí model iPod Classic (120GB), zvýšil kapacitu na 160GB za stejnou cenu 249 dolarů.

Informace o produktu iPod classic (konec roku 2009)

 

iPod nano (4. generace)

iPod nano (4. generace)
Foto: Apple

Apple aktualizoval nano 9. září 2008, jedná se o nejtenční iPod s vestavěným akceleromenterem a novým designem se využívajícím hliníku a skla v devíti barvách. Tento iPod nano jako první začal používat novou Genius technologi, která automaticky vytváří seznamy skladeb pomocí skladeb dostupných v knihovně pomocí jednoho klepnutí.

Informace o produktu iPod nano (4. generace)

 

Barevný iPod shuffle 2GB

Barevný iPod shuffle 2GB
Foto: Apple

Apple nahradil 1GB verzi iPodu Shuffle 2 GB verzí. Cena 2GB verze byla stanovena na 69 dolarů, cena 1 GB modelu byla snížena na 49 dolarů.

Informace o produktu Barevný iPod shuffle 2GB

 
 

Důležité upozornění: Přestože bylo věnováno maximální péči tomu, aby údaje uvedené u jednotlivých modelů bylo maximálně přesné, mohla se vloudit chyba. V takovém případě použijte e-mail malenovinky (zavináč) firstnet (tečka) cz nebo emailový formulář. Pro zaručení přesnosti má každá z položek jednu z následujících ikon.

Označující, že produkt nebyl řádně revidován. Mohou se v popisech objevovat chyby jak v parametrech, tak různé překlepy či může chybět popis produktu.

Označující, že produkt byl revidován jedním uživatelem. V této fázi by měl mít produkt již hotové všechny popisky a opraveny nejzásadnější chyby.

Označujícící, že produkt byl revidován více uživateli a měl by tedy obsahovat zaručené a přesné údaje bez chyb. Záznam o produktu by tedy měl být také kompletní. Tento stav získá záznam, o kterém jeden či více uživatelů prohlásí, že je v pořádku.

 
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License